برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی

سلام بر تو ای مطلع فجر / ای سپیده سحر ، ای انفجار نور،خوش آمدی / ای نور چشم ملت ایران خوش آمدی / ای یوسف عزیز به کنعان خوش آمدی / دیدی که چشم مردم ایران سپید گشت /یعقوب وار ، در غم هجران خوش آمدی

وقتی بهمن پنجاه و هفت رسید، روزها به شتاب از پی آمدند و فرصتی برای تیرگی باقی نگذاشتند؛ چنان که شب ها فانوس فریادهای «الله اکبر» بر بام سرنوشت این ملت، درخششی دو چندان یافت. هنوز بهمن به نیمه ی خود نرسیده بود که فرشته ی موعود انقلاب در آسان خدایی کشور بال گشود و عطر کلامش جان فرزندان ملت را حیات دوباره ای بخشید. امام آمد و انقلاب به لبخند پیروزی دل سپرد و دهه ی فجر، شکوه جاودانه اش به رخ طاغوتیان کشید. خداوند متعال با دست های روح اللهی خود به یاری ما آمد. خورشید در جشنی بی غروب بربام روشن جهان ایستاده بود و تولد جمهوری گل محمدی را، نظاره می کرد.

هلهله ی پیروزی در گوش خانه ها و خیابان ها پیچید و عطر گلاب و صلوات، جان عاشقان را سرمست کرد و صمیمی ترین فصل زندگی ما در بهمن آغاز شد و در سایه سار خورشیدی ترین مرد قرن با بارگاه تفضل و رحمت الهی راه یافتیم و جشن روشن آزادی را به برکت این عطیه ی الهی، به تماشا ایستادیم.

به مناسبت ایام الله دهه فجر و به مناسبت 12بهمن ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) کودکان عزیزامروز 12 بهمن 1397  در فضایی شاد با انقلاب اسلامی ایران بیشتر آشنا شدند و در پایان با پذیرائی شکلات از نوآموزان کامشان شیرین شد.


برچسب
امتیاز شما به این محتوای آموزشی ؟ جمع امتیاز 0/20