برگزاری مراسم 13 آبان

13آبان روز فریاد،روز شهادت،روز مشت های گره کرده است یادآور حماسه ها، ایثارها و فداکاری های دانش آموزان عزیزمان است. این روز با شکوه بدین سبب، روز «دانش آموز» نامیده شد، تا خاطره ی فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان بماند و درسی فراموش ناشدنی برای تمام دانش آموزان در سراسر گیتی باشد که با ابرقدرت ها و چپاول گران بین المللی به مبارزه ی بی امان بپردازند و عزت را بر زندگی ذلت بار ترجیح دهند. روز دانش آموز به همه ی مستضعفان جهان می آموزد که علیه مستکبران قیام کنند و حقوق مسلم و از دست رفته ی خویش را از چنگال استکبار و استعمار بیرون کشند. پیام روز دانش آموز به مسلمانان این است که: تنها در برابر والایی های ارجمند مکتب توحید به نماز بایستید و فقط در پیشگاه خدا به کرنش و سجود بنشینید.

امروز 13 آبان 97 است ،روز من ،روز تو ،روز همبستگی ما ،روز گره کردن مشت ها و فرود آن بر سر استکبار ،سالروز کندن سیم خاردارهای لانه ای که استعمار را به روح ما تلنگر می کردو بالا رفتن از دیواری که حصار شده بود بر عزت نفس مان و امروز روزی است که جوانان آزاده ی ایران شرف و عزت و استقلال را به خود هدیه دادند.

نوآموزان عزیز ما امروز به همت معاونت مرکز و با همراهی همکاران با یوم الله 13 آبان آشنا شدند و به نشانه مبارزه با استکبار کاریکاتور ترامپ را به آتش کشیدند و با گامهای آهنین خود پرچم آمریکا و اسرائیل را لگد کوب کردند.


برچسب
امتیاز شما به این محتوای آموزشی ؟ جمع امتیاز 0/20